Võta meiega ühendust
TEL: 86-579-87671117
Faks: 86-579-87671117-816
E-post: market@iplaytent.com
Aadress: nr. 8 Mudan Road, Baihuashani tööstuspiirkond, Wuyi maakond, Zhejiangi provints, Hiina
Kodu > Uudised > Sisu
Kuidas valida hea lapse telk
Jan 17, 2018

Eriti tähtis on laia valikut laste telkide turuleviimine, kvaliteet on ebaühtlane, materjalide valik, keskkonnakaitse ja telkide ohutus. Samuti on tuntud mööblimarginaalid enne laste telkide esinemist struktuursete ohutusprobleemide tõttu ning üle 100 000 telgi sissekandmine. Ostu vanemad võivad viidata kolmele järgmisele punktile:


1. Struktuuriline ohutus ja stabiilsus Telkideühendus on kindel, ei tekita kokkupõrke ohtu, kui vanemad võivad telki vähe survet avaldada, tunnevad ühendusdetaili stabiilsust.


2. Paari fikseeritud vardad on halvad. Kehva pahkluu võib olla pehme puidu, metalli poleeritud, vanemad ostavad juukseid, kui võite puudutada terve riba, kui on väljaulatuvaid jäneseid, et lapsed ei saaks kriimustusi.


3. Pael kootud kangast kangast keskkonnakaitseks, leegiaeglustav, sile. Kvaliteetne trükivärv tekitab lastele terviseohtu; leegiaeglustav kangas võib vähendada põletusohtu; riie sileda, pole selgeid eendit, et kriimustada.


4. Telg ventilatsiooni projekteerimine Telk, kas telk avaneb, kui telk on ukse suletud, ei lase lapsel tekitada gaasikindlust, hingamist ja muud ohtlikku olukorda.


Kui ülaltoodud neli punkti on standardsed, anna lastele võimaluse osta kvaliteetne laste telk, et täita oma uurimisvajadusi.


Järgmise: Perekonna lõbus